SARDUNYA

SARDUNYA

 

TAŞIMA YEMEK HİZMETİ

İşyerinizde verimli alan kullanımı için size taşıma yemek hizmeti öneriyoruz. Bu durumda, depolama, hazırlık, pişirme ve çöp ayrıştırma için ayırmak durumunda olduğunuz alanlardan tasarruf sağlamış oluyorsunuz. Merkez mutfaklarımızda (Anadolu Yakası, Avrupa Yakası, Ankara) pişirilmiş sıcak ve soğuk yemeklerimizi, hijyenik ısı zinciri içerisinde ve ev lezzetinde işyerinize ulaştırıyoruz.

YERİNDE PİŞİRME YEMEK HİZMETİ

İşyerinizinde bize ayırabileceğiniz yeterli mutfak ve depo alanınız var ise, yemeğinizi kendi tesisinizde de hazırlayıp servis edebiliriz. Mutfağınızın ve yemekhanenizin hem teknik anlamda hem de görsel anlamda kurumu, revizyonu için teknik ekibimiz de hizmetinizde olacaktır. Teknik bakım onarım servisimiz mutfak ekipmanlarının periyodik bakımını üstlenecektir. Tüm detaylar bize, güven ve rahatlık duygusu ise size ait olacaktır.

CAFE İŞLETİM HİZMETİ

Yoğun çalışma temposu içerisinde çalışanlarına kısa ama rahat bir nefes aldırmayı arzu eden müşterilerimize cafe işletim hizmetimiz seçkin bir ayrıcalık sağlıyor.Binanızda ayıracağınız küçücük alanda bile farklı bir atmosfer yaratıp hoş lezzet ve farklı sunumlarla ruhunuza dokunuyoruz.

MENÜLERİMİZ

Müşterilerimiz menülerini, menü komisyonumuz tarafından aylık olarak hazırlanmış master menü üzerinden seçim yaparak oluştururlar. Menü komisyonumuzda, Diyetisyenimiz, Gıda Mühendislerimiz, İş Yeri Hekimimiz, Arge Müdürümüz, Hijyen ve Kalite Müdürümüz, Aşçıbaşımız ve Operasyon Müdürlerimiz yer almaktadır. Menü komisyonumuz, aylık düzenlenen menü toplantısında bir sonraki ayın menüsünü planlar. Master menülerimiz, hijyenik yemekler sunma ilkesinden hareketle, mevsim sebzelerine, müşteri profiline,müşteri ihtiyaç ve beklentilerine göre çoktan seçmeli olarak hazırlanır.

 

1 Günlük Örnek Menü
Çorbalar
Alaca Çorba
Saray Çorba
Ana Yemekler
Orman Kebabı
Piliç Roti
Kadınbudu Köfte
(Patates Püresi ile)
Bamya
(Vejeteryan)
Yardımcı Yemekler
Fesleğen Sos. Spagetti
Sade Pilav
Diyet Yemekler
Piliç Sote
Sebze Haşlama
Zeytin Yağlılar
Taze Börülce
Kabak Şakşuka
Ispanak Kavurma
Tatlılar
Güllaç
Şöbiyet
Vişneli Çikolatalı Kup
Haşhaş Tatlısı
Salatalar
Göbek Salata
Havuç
Roka
Kırmızı Lahana
Yoğ. Patlıcan Salatası
Acılı Ezme
Mısırlı Brokoli Salatası
Tamamlayıcılar
Karışık Komposto
Yoğurt
Cacık
Meyve
4 KAP FİX (Menü için tıklayınız)
4 KAP + SALATA (Menü için tıklayınız)
SEÇMELİ DÜZEDEN 4 KAP + SALATA (Menü için tıklayınız)


© Sardunya    // Design by WE ON THE GO